KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17119013
nr 1711 9013
Emanuel Javelid
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, ”Apelsin”. Signerad, numrerad 17/50. Gicléetryck, bildmått: 40x45 cm. Yttermått inklusive ram: 44x61 cm, oramat löst blad
Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:11:41